ACS Initial

Grupe Copii & Program

Despre Club

Baze Sportive

Grupe

Staff

Conditii Inscrieri

Conditii Oferite

Despre Club

Baze Sportive

Grupe

Staff

Conditii Inscrieri

Conditii Oferite

In prezent, suntem intr-o continua dezvoltare, avand mai multe sedii sportive si cei mai bine pregatiti antrenori in domeniu. Firecare grupa beneficiaza de 3 antrenamente pe saptamana in intervalul orar 9 00 – 20 00, in functie de anul nasterii al copilului.

Intreg personalul este pregatit sa se dedice in totalitate atat indrumarii copiilor in timpul antrenamentelor, cat si in initierea acestora catre un stil de viata sanatos, insotit de o alimentatie corecta.

Program: 

Luni, Miercuri: 20.30 – 22.00

Vineri: 19.00 – 20.30

Antrenor: Sacuiu Alexandru

Baza: Mihailesti

Program: 

A: Marti, Joi, Vineri: 20.30 – 22.00

Antrenor: Militaru Cornel

Baza: Mihailesti

 

Program: 

B: Marti, Joi: 19.00 – 20.30

B: Miercuri: 20.30 – 22.00

Antrenor: Pavel Sorin

Baza: Mihailesti

Program: 

Luni, Miercuri, Vineri: 08.30 – 10.00

Antrenor: Podocea Teodor – Marian

Baza: Ghencea 31

 

Program: 

A: Luni, Miercuri, Vineri: 18.00 – 19.30

B: Luni, Miercuri, Vineri: 08.30 – 10.00

Antrenor: Militaru Cornel

Baza: Ghencea 31

Program: 

Luni, Miercuri: 16.30 – 18.00

Vineri: 16.30 – 18.00

Antrenor: Pavel Sorin

Baza: Ghencea 31

Program: 

A: Marti, Joi, Vineri: 18.00 – 19.30

B: Marti, Joi, Vineri: 16.30 – 18.00

Antrenor: Militaru Cornel

Baza: Ghencea 31

Program: 

Luni, Miercuri, Vineri: 16.30 – 18.00

Antrenor: Voican Aurel

Baza: Ghencea 31

 

Program: 

Luni, Miercuri: 16.30 – 18.00

Vineri: 16.30 – 18.00

Antrenor: Nedelcu Georgian

Baza: Ghencea 31

Program: 

Marti, Joi: 18.00 – 19.30

Vineri: 16.30 – 18.00

Antrenor: Săcuiu Alex

Baza: Ghencea 31

Program: 

Marti, Joi: 18.00 – 19.30

Vineri: 18.00 – 19.30

Antrenor: Nedelcu Georgian

Baza: Ghencea 31

Program: 

Marti, Joi: 16.30 – 18.00

Vineri: 18.00 – 19.30

Antrenor: Voican Aurel

Baza: Ghencea 31

Inscrieri Copii

Formular de contact